Sony DECT 1060, DECT 1080 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
DECT 1060
DECT 1080
DECT 1080
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
BBTG0609001
BBTG0645001
BT1002
BBTG0645001
BT1002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-UT1002CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027454 |
| Mitat | 49.44 x 20.82 x 10.59mm |
| Korvaa | BT1002 / BT-1002 / BBTG0609001 / BBTG0645001 / CBC1002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 1.92Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |