Sony Cyber-shot DSC-RX100 yhteensopiva akku 950mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
Cyber-shot DSC-RX100
Cyber-shot DSC-RX100/B
HDR-AS10
HDR-AS15
Cyber-shot DSC-RX100/B
HDR-AS10
HDR-AS15
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
NP-BX1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BX1MC |
|---|---|
| EAN | 4894128062998 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 42.70 x 29.70 x 9.10mm |
| Korvaa | NP-BX1 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |