Sony BP-T23, BY00H8, SPP-10910 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Sony BP-T23, BY00H8, SPP-10910 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-BPT23CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
BP-T23
BY00H8
SPP-10910
BY00H8
SPP-10910
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
BP-T23
BP-T93
BP-T93
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPT23CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023777 |
| Mitat | 53.67 x 45.98 x 15.64mm |
| Korvaa | BP-T23, BP-T93 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |