Sony BP-T14, BP-T16, BP-T22H Langaton puheline Akku
calcActive())">
Sony BP-T14, BP-T16, BP-T22H Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-CPB8013
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
BP-T14
BP-T16
BP-T22H
BP-T16
BP-T22H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
BP-T16
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CPB8013 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017905 |
| Mitat | 42.64 x 30.00 x 14.45mm |
| Korvaa | P-P301 / TYPE 2 / HHR-P301 / KX-A36A |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.16Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |