Sony / Aiwa yhteensopiva GUM NH14WM akku 1.2v1200mah
calcActive())">
Sony / Aiwa yhteensopiva GUM NH14WM akku 1.2v1200mah
In stock
- SKU
- CS-VL700F6
12,95 €
11,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Minidisc soittimien kanssa:
D-EJ01
D-EJ915
D-EJ925
D-EJ955
MZ-E25
MZ-E30
MZ-E35
MZ-E44
MZ-E45
MZ-E50
MZ-E500
MZ-E501
MZ-E55
MZ-E600
MZ-E70
MZ-E700
MZ-E75
MZ-E80
MZ-E800
MZ-E90
MZ-E900
MZ-E909
MZ-EP11
MZ-N1
MZ-NF810CK
MZ-R55
MZ-R5ST
MZ-R70
MZ-R90
MZ-R900
MZ-R909
MZ-R91
NW-MS11
NW-MS9
D-E888
D-E905
D-E999
D-EJ1000
D-EJ2000
D-NE1
D-NE10
D-NE800
D-NE900
MZ-E10
MZ-E11
MZ-E33
MZ-E610
MZ-E707
MZ-E710
MZ-E77
MZ-E7W
MZ-EP10
MZ-EP50
MZ-N710
MZ-N810
MZ-N910
MZ-NH900
MZ-R500
MZ-R501
NH10WM
NH-10WM
NH14WM
NH-14WM
MZ-E520
D-EJ825
MZ-E510
NH-10WM B
MZ-NF810
MZ-11
MZ-25
MZ-30
MZ-35
MZ-44
MZ-45
MZ-50
MZ- 55
MZ-70
MZ-75
MZ-77
MZ-80
MZ-90
MZ-500
MZ-501
MZ-600
MZ-610
MZ-700
MZ-707
MZ-710
MZ-800
MZ-900
MZ-909
D-EJ915
D-EJ925
D-EJ955
MZ-E25
MZ-E30
MZ-E35
MZ-E44
MZ-E45
MZ-E50
MZ-E500
MZ-E501
MZ-E55
MZ-E600
MZ-E70
MZ-E700
MZ-E75
MZ-E80
MZ-E800
MZ-E90
MZ-E900
MZ-E909
MZ-EP11
MZ-N1
MZ-NF810CK
MZ-R55
MZ-R5ST
MZ-R70
MZ-R90
MZ-R900
MZ-R909
MZ-R91
NW-MS11
NW-MS9
D-E888
D-E905
D-E999
D-EJ1000
D-EJ2000
D-NE1
D-NE10
D-NE800
D-NE900
MZ-E10
MZ-E11
MZ-E33
MZ-E610
MZ-E707
MZ-E710
MZ-E77
MZ-E7W
MZ-EP10
MZ-EP50
MZ-N710
MZ-N810
MZ-N910
MZ-NH900
MZ-R500
MZ-R501
NH10WM
NH-10WM
NH14WM
NH-14WM
MZ-E520
D-EJ825
MZ-E510
NH-10WM B
MZ-NF810
MZ-11
MZ-25
MZ-30
MZ-35
MZ-44
MZ-45
MZ-50
MZ- 55
MZ-70
MZ-75
MZ-77
MZ-80
MZ-90
MZ-500
MZ-501
MZ-600
MZ-610
MZ-700
MZ-707
MZ-710
MZ-800
MZ-900
MZ-909
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
NC-4WM
NH10WM
NH14WM
NH-14WM(A)
NH-9WM(N)
NC-5WM
NC-6WM
NH-9WM
NH-10WM
NH-14WM
NH10WM
NH14WM
NH-14WM(A)
NH-9WM(N)
NC-5WM
NC-6WM
NH-9WM
NH-10WM
NH-14WM
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VL700F6 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140139 |
| Korvaa | ER-GUM1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 1.44Wh |
| Mitat | 66.78 x 16.70 x 5.96mm |
| Jännite | 1,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |