Sony 3D -lasien CECH-ZEG1U / Playstation PS3 3D Glasses yhteensopiva akku 90mAh
calcActive())">
Sony 3D -lasien CECH-ZEG1U / Playstation PS3 3D Glasses yhteensopiva akku 90mAh
In stock
- SKU
- CS-SNG100SL
14,95 €
Sony 3D -lasien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CECH-ZEG1U
Playstation PS3 3D Glasses
Playstation PS3 3D Glasses
Korvattavat Sony 3D -lasien alkuperäisakut
LIS1611HNPC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony 3D -lasien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SNG100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195436 |
| Korvaa | LIS1611HNPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 90mAh / 0.33Wh |
| Mitat | 18.51 x 11.70 x 5.26mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |