SonoSite lääketieteellisen laitteen M-Turbo / M-Turbo P17000-13 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
SonoSite lääketieteellisen laitteen M-Turbo / M-Turbo P17000-13 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-SUP170NB
209,95 €
SonoSite lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M-Turbo
M-Turbo P17000-13
Titan
MicroMaxx
Ultrasonic NanoMaxx
M-Turbo P17000-13
Titan
MicroMaxx
Ultrasonic NanoMaxx
Korvattavat SonoSite lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
P07168
P07168-20
P07168-21
P07168-02
P07168-20
P07168-21
P07168-02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SonoSite lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-SUP170NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172529 |
| Korvaa | P07168 / P07168-02 / P07168-20 / P07168-21 / P15051-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 203.60 x 52.75 x 22.90mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |