SonoScape lääketieteellisen laitteen E2 / E3 yhteensopiva akku 6200mAh
calcActive())">
SonoScape lääketieteellisen laitteen E2 / E3 yhteensopiva akku 6200mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP200MD
225,95 €
SonoScape lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E2
E3
E1 Exp
X1
X3
X5
E3
E1 Exp
X1
X3
X5
Korvattavat SonoScape lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
KL4S2P31B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SonoScape lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SNP200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204138 |
| Korvaa | KL4S2P31B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6200mAh / 89.28Wh |
| Mitat | 207.60 x 77.50 x 22.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |