Somfy älykodin SGS / GDK yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Somfy älykodin SGS / GDK yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BSK720SL
24,95 €
20,95 €
Somfy älykodin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SGS
GDK
SGA
SLD
Axovia Multi Pro
Axovia 220B
Multi Pro 3S io
Ixengo S/L 3S io
Elixo 500 3S io
Dexxo Reihe
Dexxo Pro
Keasy 600
Keasy 800
Dexxo
Axovia
GDK
SGA
SLD
Axovia Multi Pro
Axovia 220B
Multi Pro 3S io
Ixengo S/L 3S io
Elixo 500 3S io
Dexxo Reihe
Dexxo Pro
Keasy 600
Keasy 800
Dexxo
Axovia
Korvattavat Somfy älykodin alkuperäisakut
2 400 720
KR15/51
KR15/51
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Somfy älykodin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-BSK720SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137627 |
| Korvaa | 2 400 720 / KR15/51 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 103.00 x 58.60 x 15.00mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |