Somfy älykodin Oximo 40 RTS 6 Nm / Oximo 40 RTS 6 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Somfy älykodin Oximo 40 RTS 6 Nm / Oximo 40 RTS 6 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-SRT400SL
41,95 €
Somfy älykodin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Oximo 40 RTS 6 Nm
Oximo 40 RTS 6
Oximo 40 RTS 6/18
Oximo 40 RTS 10 Nm
Oximo 40 Wirefree RTS 10/12
Oximo 40 RTS 6
Oximo 40 RTS 6/18
Oximo 40 RTS 10 Nm
Oximo 40 Wirefree RTS 10/12
Korvattavat Somfy älykodin alkuperäisakut
5122452B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Somfy älykodin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-SRT400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205487 |
| Korvaa | 5122452B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 428.00 x 25.00 x 22.30mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |