Solaris lääketieteellisen laitteen NT2A yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Solaris lääketieteellisen laitteen NT2A yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-SNT200MD
34,95 €
Solaris lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NT2A
Korvattavat Solaris lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
LR18650P-1P3S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Solaris lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-SNT200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150596 |
| Korvaa | LR18650P-1P3S |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 66.55 x 55.20 x 20.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |