Sokkia SET 030R, SET 130R, SET 2110 Total Station akku 2700mAh
calcActive())">
Sokkia SET 030R, SET 130R, SET 2110 Total Station akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-SDC130SL
137,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sokkia mittalaitteiden kanssa:
SET 030R
SET 130R
SET 2110 Total Station
SET 22B
SET 22D
SET 230R
SET030R
SET130R
SET2100
SET230RM
SET 130R
SET 2110 Total Station
SET 22B
SET 22D
SET 230R
SET030R
SET130R
SET2100
SET230RM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sokkia mittalaitteiden alkuperäisakut:
BDC35
BD-C35
BDC35A
BD-C35A
BD-C35
BDC35A
BD-C35A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SDC130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133070 |
| Korvaa | BDC35 / BDC35A / BD-C35 / BD-C35A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 16.2Wh |
| Mitat | 74.38 x 74.00 x 38.75mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |