Smiths WZL-506 akku 6000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Smiths lääketieteellisten laitteiden kanssa:
WZL-506
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Smiths lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-SWL506MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145752 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 72Wh |
| Mitat | 251.10 x 46.10 x 33.70mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |