Smiths lääketieteellisen laitteen Advisor Patient Monitor 12-636A / Advisor 12-636A yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Smiths lääketieteellisen laitteen Advisor Patient Monitor 12-636A / Advisor 12-636A yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-SWZ636MD
60,95 €
Smiths lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Advisor Patient Monitor 12-636A
Advisor 12-636A
Advisor 12-636A
Korvattavat Smiths lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
80025B1
ODXBCII10
OM0082
B12027
ODXBCII10
OM0082
B12027
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Smiths lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-SWZ636MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184867 |
| Korvaa | 80025B1 / ODXBCII10 / OM0082 / B12027 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 42Wh |
| Mitat | 136.30 x 84.70 x 17.60mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |