SkyGolf navigaattorin SkyCaddie SX550 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
SkyGolf navigaattorin SkyCaddie SX550 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-SGX550SL
24,95 €
SkyGolf navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SkyCaddie SX550
Korvattavat SkyGolf navigaattorin alkuperäisakut
CXDHA 695776P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SkyGolf navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SGX550SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183334 |
| Korvaa | CXDHA 695776P |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19Wh |
| Mitat | 75.20 x 57.10 x 7.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |