Skullcandy langattomien kuulokkeiden Hesh 3 yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Skullcandy langattomien kuulokkeiden Hesh 3 yhteensopiva akku 400mAh
In stock
- SKU
- CS-SKH300SL
16,95 €
Skullcandy langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Hesh 3
Korvattavat Skullcandy langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
FT822132P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Skullcandy langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SKH300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163763 |
| Korvaa | FT822132P |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.48Wh |
| Mitat | 32.26 x 20.25 x 7.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |