Skullcandy kaiuttimien Ambush / Y22-SK2013008 yhteensopiva akku 1300mAh
calcActive())">
Skullcandy kaiuttimien Ambush / Y22-SK2013008 yhteensopiva akku 1300mAh
In stock
- SKU
- CS-SKY220SL
21,95 €
Skullcandy kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ambush
Y22-SK2013008
Y22-SK2013008
Korvattavat Skullcandy kaiuttimien alkuperäisakut
AEC633448
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Skullcandy kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-SKY220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169727 |
| Korvaa | AEC633448 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 48.75 x 33.32 x 8.66mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |