Skullcandy kaiuttimen Shrapnel Mini / S7SHHW-474 yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Skullcandy kaiuttimen Shrapnel Mini / S7SHHW-474 yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-SKM474SL
15,95 €
Skullcandy kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Shrapnel Mini
S7SHHW-474
S7SHHW-474
Korvattavat Skullcandy kaiuttimen alkuperäisakut
P553450N
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Skullcandy kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SKM474SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197942 |
| Korvaa | P553450N |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 51.60 x 33.80 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |