Skil 2412-01, 2487-B2, 2487-B5 akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Skil työkalujen kanssa:
2412-01
2487-B2
2487-B5
F012248702
F012248705
2487-B2
2487-B5
F012248702
F012248705
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Skil työkalujen alkuperäisakut:
B12A-LI
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SKB120PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119562 |
| Korvaa | B12A-LI |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 27Wh |
| Mitat | 83.60 x 51.00 x 46.40mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |