Skil 180BAT Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Skil yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Skil malleihin:
2867-03
2867-02
2885-04
2865
2866
2867
2868
2875
2892
2884
5800
2867-02
2885-04
2865
2866
2867
2868
2875
2892
2884
5800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Skil alkuperäisakut:
180BAT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SHD180PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074632 |
| Mitat | 112.33 x 131.36 x 92.11mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 180BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 59.4Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |