Simonson-Wheel lääketieteellisen laitteen Defibrillator DMS730 / Defibrillator 750 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Simonson-Wheel lääketieteellisen laitteen Defibrillator DMS730 / Defibrillator 750 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-SWD750MD
65,95 €
Simonson-Wheel lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Defibrillator DMS730
Defibrillator 750
Defibrillator 750
Korvattavat Simonson-Wheel lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
88888624
110078
110078
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Simonson-Wheel lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta ak…
| SKU | CS-SWD750MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181262 |
| Korvaa | 88888624 / 110078 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Mitat | 102.00 x 70.00 x 50.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |