Artema lääketieteellisen laitteen Cardio AID 100 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Artema lääketieteellisen laitteen Cardio AID 100 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-SWC930MD
66,95 €
Artema lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Cardio AID 100
Korvattavat Artema lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Artema lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-SWC930MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160977 |
| Korvaa | 59439-6 / 110086-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 122.48 x 90.10 x 27.90mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |