Sigma lääketieteellisen laitteen SW-11UVA yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Sigma lääketieteellisen laitteen SW-11UVA yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMW110MD
37,95 €
Sigma lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SW-11UVA
Korvattavat Sigma lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
XC-2S -10
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sigma lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-SMW110MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203865 |
| Korvaa | XC-2S -10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 52.50 x 34.60 x 11.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |