Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen Spectrum Infusion Pump (35702 35724 P/N 41049) Insert Only / Spectrum Infusion Pump Insert Only yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen Spectrum Infusion Pump (35702 35724 P/N 41049) Insert Only / Spectrum Infusion Pump Insert Only yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-BAS351MD
23,95 €
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Spectrum Infusion Pump (35702 35724 P/N 41049) Insert Only
Spectrum Infusion Pump Insert Only
35702
35724
41049
Spectrum Infusion Pump Insert Only
35702
35724
41049
Korvattavat Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
OM11676
AS36296
S00273
55075-2
B11676
N1106
S00225
MED6095
AMED6095
AS36296
S00273
55075-2
B11676
N1106
S00225
MED6095
AMED6095
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta…
| SKU | CS-BAS351MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178750 |
| Korvaa | OM11676 / AS36296 / S00273 / 55075-2 / B11676 / N1106 / S00225 / MED6095 / AMED6095 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 70.50 x 50.90 x 10.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |