Siglent tutkimuslaitteen SHS1000 / SHS800 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Siglent tutkimuslaitteen SHS1000 / SHS800 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-STH800SL
32,95 €
Siglent tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SHS1000
SHS800
SHS800
Korvattavat Siglent tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BATT-SHS800
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siglent tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-STH800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166122 |
| Korvaa | BATT-SHS800 / SHS-BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 37Wh |
| Mitat | 93.50 x 60.50 x 13.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |