Sieval tutkimuslaitteen SV-118 yhteensopiva akku 1900mAh
calcActive())">
Sieval tutkimuslaitteen SV-118 yhteensopiva akku 1900mAh
In stock
- SKU
- CS-SV118SL
21,95 €
Sieval tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SV-118
Korvattavat Sieval tutkimuslaitteen alkuperäisakut
SV10
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sieval tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-SV118SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105084 |
| Korvaa | SV10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 63.78 x 40.94 x 6.03mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |