Siemens SC242, 240 langattoman kotipuhelimen akku 1500 mAh
calcActive())">
Siemens SC242, 240 langattoman kotipuhelimen akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-CPB400CL
17,95 €
8,98 €
Simens yhteensopiva langattoman kotipuhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Siemens malleihin:
240
242
SC240
SC242
242
SC240
SC242
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens alkuperäisakut:
SC242
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-CPB400CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048657 |
| Korvaa | SC242 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Mitat | 48.84 x 43.31 x 14.47mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |