Siemens pölynimurin tai robotti-imurin VK40B01/03 / VXAS020V09 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Siemens pölynimurin tai robotti-imurin VK40B01/03 / VXAS020V09 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-SVA209VX
58,95 €
Siemens pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VK40B01/03
VXAS020V09
VXAS020V09
Korvattavat Siemens pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
91702901
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-SVA209VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211525 |
| Korvaa | 91702901 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 17.28Wh |
| Mitat | 63.80 x 67.00 x 44.00mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |