Siemens PLC Delta Servo Driver yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Siemens PLC Delta Servo Driver yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-SDR640SL
19,95 €
Siemens PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Delta Servo Driver
Korvattavat Siemens PLC alkuperäisakut
S6-C4
S6-C4A
S6-C4A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä…
| SKU | CS-SDR640SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192732 |
| Korvaa | S6-C4 / S6-C4A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.36Wh |
| Mitat | 64.90 x 28.60 x 21.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |