Siemens pesurin MAG 8000 FlowMeter yhteensopiva akku 27000mAh
calcActive())">
Siemens pesurin MAG 8000 FlowMeter yhteensopiva akku 27000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA800AF
39,95 €
Siemens pesurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MAG 8000 FlowMeter
Korvattavat Siemens pesurin alkuperäisakut
E-1574
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens pesurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SMA800AF |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146766 |
| Korvaa | E-1574 / 087L4150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 27000mAh / 97.2Wh |
| Mitat | 66.00 x 62.00 x 33.20mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |