Siemens lääketieteellisen laitteen Microscan Turbidity Meter yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Siemens lääketieteellisen laitteen Microscan Turbidity Meter yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT020MD
24,95 €
Siemens lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Microscan Turbidity Meter
Korvattavat Siemens lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
6459
AAXARTL02
B11744
AAXARTL02
B11744
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-SMT020MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211464 |
| Korvaa | 6459 / AAXARTL02 / B11744 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 98.70 x 16.00 x 14.50mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |