Siemens lääketieteellisen laitteen Infinium Cleo yhteensopiva akku 1300mAh
calcActive())">
Siemens lääketieteellisen laitteen Infinium Cleo yhteensopiva akku 1300mAh
In stock
- SKU
- CS-SML205MD
25,95 €
Siemens lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Infinium Cleo
Korvattavat Siemens lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B04021205
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-SML205MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154914 |
| Korvaa | B04021205 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 9.36Wh |
| Mitat | 56.30 x 39.10 x 20.60mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |