Siemens hälytysjärjestelmien Sintony LB350334 / alarms LABEL CESAR yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Siemens hälytysjärjestelmien Sintony LB350334 / alarms LABEL CESAR yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-SML950BT
18,95 €
Siemens hälytysjärjestelmien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Sintony LB350334
alarms LABEL CESAR
alarms LABEL CESAR
Korvattavat Siemens hälytysjärjestelmien alkuperäisakut
BATBL950
BL950
BL950 E
BatBL950
LB350334
MGL0020
BL950
BL950 E
BatBL950
LB350334
MGL0020
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens hälytysjärjestelmien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-SML950BT |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214878 |
| Korvaa | BATBL950 / BL950 / BL950 E / BatBL950 / LB350334 / MGL0020 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 4.8Wh |
| Mitat | 26.90 x 28.70 x 14.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |