Siemens Gigaset SL37H, Gigaset 4015 Micro, Gigaset S44 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset SL37H, Gigaset 4015 Micro, Gigaset S44 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SMC55CL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset SL37H
Gigaset 4015 Micro
Gigaset S44
Gigaset 4015 Micro
Gigaset S44
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
EBA-510
L36145-K1310-X401
L36880-N5601-A100
L36145-K1310-X401
L36880-N5601-A100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMC55CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030379 |
| Mitat | 50.20 x 37.50 x 7.65mm |
| Korvaa | EBA-510, L36145-K1310-X401, L36880-N5601-A100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |