Siemens Gigaset M2, Gigaset M2 EX, Gigaset M2 Plus Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset M2, Gigaset M2 EX, Gigaset M2 Plus Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SXM20CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset M2
Gigaset M2 EX
Gigaset M2 Plus
Gigaset M2 EX
Gigaset M2 Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
L50645-K1310-X363
V30145-K1310-X363
V30145-K1310-X398
V30145-K1310-X363
V30145-K1310-X398
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SXM20CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092575 |
| Mitat | 52.00 x 39.04 x 5.50mm |
| Korvaa | L50645-K1310-X363 / V30145-K1310-X363 / V30145-K1310-X453 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |