Siemens Gigaset L410 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset L410
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
F39033-V328-C901
S30852-D2240-X1
V30145-K1310-X448
S30852-D2240-X1
V30145-K1310-X448
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SIL410CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053187 |
| Mitat | 31.54 x 25.13 x 3.95mm |
| Korvaa | S30852-D2240-X1 / V30145-K1310-X448 / F39033-V328-C901 / V30145-K1310-X458 |
| Kapasiteetti (mAh) | 250mAh / 0.93Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |