Siemens Gigaset 100, Gigaset 200, Gigaset A1 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset 100, Gigaset 200, Gigaset A1 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SX100CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset 100
Gigaset 200
Gigaset A1
Gigaset 200
Gigaset A1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
C39453-Z5-C193
V30145-K1310-X147
V30145-K1310-X147
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SX100CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030669 |
| Mitat | 30.30 x 42.60 x 14.30mm |
| Korvaa | 60AAH3BMX / T294 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.16Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |