Siemens diagnostiikkatyökalun A5E00173177/ES01 / A5E00088646/ES04 yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Siemens diagnostiikkatyökalun A5E00173177/ES01 / A5E00088646/ES04 yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-SVA502SL
51,95 €
Siemens diagnostiikkatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A5E00173177/ES01
A5E00088646/ES04
VAS5052
A5E00088646/ES04
VAS5052
Korvattavat Siemens diagnostiikkatyökalun alkuperäisakut
PA000393
F734A0503
F734A0503
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens diagnostiikkatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-SVA502SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209522 |
| Korvaa | PA000393 / F734A0503 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 41.04Wh |
| Mitat | 200.30 x 31.80 x 31.80mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |