Siemens CUC325, Openstage WL3, Unify OpenStage WL3 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens CUC325, Openstage WL3, Unify OpenStage WL3 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-ASM620CL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
CUC325
Openstage WL3
Unify OpenStage WL3
Openstage WL3
Unify OpenStage WL3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
L30250-F600-C325
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ASM620CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096993 |
| Mitat | 51.75 x 35.90 x 7.26mm |
| Korvaa | 5530000102 / 660190/R2B / RB-D62-L |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |