Siemens / Benq S81, E81 akku 800 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Siemens / Benq S81, E81.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-LKE590SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022299 |
| Korvaa | LGLP-GBNM / SBPP0025001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 59.50 x 39.39 x 5.88mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |