Siemens / Benq C35, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47 akku 1150 mAh
calcActive())">
Siemens / Benq C35, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47 akku 1150 mAh
In stock
- SKU
- CS-SIC35XL
18,95 €
Akku sopii mm: Siemens / Benq C35, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SIC35XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006770 |
| Korvaa | V30145-K1310-X127 / L36880-N5401-A102 / V30145-K1310-X132 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 54.06 x 37.00 x 7.76mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |