Siemens Active M1, Gigaset 4000 micro, Gigaset 4000L micro Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Active M1, Gigaset 4000 micro, Gigaset 4000L micro Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SIC35CL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Active M1
Gigaset 4000 micro
Gigaset 4000L micro
Gigaset 4000 micro
Gigaset 4000L micro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
L36880-N5401-A102
V30145-K1310-X127
V30145-K1310-X132
V30145-K1310-X127
V30145-K1310-X132
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SIC35CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027003 |
| Mitat | 53.60 x 36.95 x 7.95mm |
| Korvaa | V30145- K1310- X250 / V30145-K1310-X229 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.8Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |