SHURE mikrofonin GLXD+ / GLXD+ Handheld Wireless Microphone Transmitter yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
SHURE mikrofonin GLXD+ / GLXD+ Handheld Wireless Microphone Transmitter yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-SGX140SL
35,95 €
SHURE mikrofonin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GLXD+
GLXD+ Handheld Wireless Microphone Transmitter
GLXD1+
GLXD1+ Wireless Transmitters
GLXD14+
GLXD14+ Handheld Wireless Microphone Transmitter
GLXD2+
GLXD2+ Handheld Wireless Microphone Transmitter
GLXD+ Handheld Wireless Microphone Transmitter
GLXD1+
GLXD1+ Wireless Transmitters
GLXD14+
GLXD14+ Handheld Wireless Microphone Transmitter
GLXD2+
GLXD2+ Handheld Wireless Microphone Transmitter
Korvattavat SHURE mikrofonin alkuperäisakut
95A43507
SB904
95A43507
SB904
SB904
95A43507
SB904
Kuvaus / SHURE mikrofonin GLXD+ / GLXD+ Handheld Wireless Microphone Transmitter yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SHURE mikrofonin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-SGX140SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219835 |
| Korvaa | 95A43507 / SB904 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 72.80 x 21.00 x 20.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review