Sharp Portable Plasmacluster Ion Gen akku 600mAh/2.22Wh
calcActive())">
Sharp Portable Plasmacluster Ion Gen akku 600mAh/2.22Wh
In stock
- SKU
- CS-SHM100SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sharp lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Portable Plasmacluster Ion Gen
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sharp lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
IZ-BTDM1E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-SHM100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082231 |
| Korvaa | IZ-BTDM1E |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 39.15 x 31.30 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |