Sennheiser mikrofonin XSW-D / RX XLR yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Sennheiser mikrofonin XSW-D / RX XLR yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-SXD508SL
14,95 €
Sennheiser mikrofonin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XSW-D
RX XLR
TX XLR
508497
508494
XSW Digital
TX 35
RX XLR
TX XLR
508497
508494
XSW Digital
TX 35
Korvattavat Sennheiser mikrofonin alkuperäisakut
14500CY-850
Kuvaus / Sennheiser mikrofonin XSW-D / RX XLR yhteensopiva akku 1000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser mikrofonin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-SXD508SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202325 |
| Korvaa | 14500CY-850 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 53.40 x 14.40 x 14.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review