Sennheiser langattomien kuulokkeiden M3AEBT / M3IETW yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden M3AEBT / M3IETW yhteensopiva akku 500mAh
In stock
- SKU
- CS-SDW200SL
18,95 €
15,95 €
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M3AEBT
M3IETW
Momentum 3 Wireless
Momentum True Wireless
Momentum True Wireless 2
Momentum True Wireless 2 Charg
Momentum True Wireless Charing
Momentum True Wireless MTW
M3IETW
Momentum 3 Wireless
Momentum True Wireless
Momentum True Wireless 2
Momentum True Wireless 2 Charg
Momentum True Wireless Charing
Momentum True Wireless MTW
Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB702535PCT-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SDW200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173212 |
| Korvaa | AHB702535PCT-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 36.00 x 25.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |