Sennheiser langattomien kuulokkeiden L 6000 / LM 6062 yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden L 6000 / LM 6062 yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-SBA620SL
31,95 €
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
L 6000
LM 6062
SK 6212
SK 6212 bodypack wireless tran
LM 6062
SK 6212
SK 6212 bodypack wireless tran
Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
508517
BA 62
BA 62
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SBA620SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162773 |
| Korvaa | BA 62 / 508517 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 46.00 x 35.60 x 8.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |