Sennheiser langattomien kuulokkeiden HD 4.50BTNC / Urbanite XL yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden HD 4.50BTNC / Urbanite XL yhteensopiva akku 600mAh
In stock
- SKU
- CS-SHD440SL
13,95 €
11,95 €
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HD 4.50BTNC
Urbanite XL
Momentum 2.0
Momentum 3.0
HD 4.40 BT
Urbanite XL
Momentum 2.0
Momentum 3.0
HD 4.40 BT
Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB622540N1
CP-SN40
CP-SN40
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SHD440SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178811 |
| Korvaa | AHB622540N1 / CP-SN40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 42.40 x 24.50 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |