Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 30 HS / IMPACT 5033 yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 30 HS / IMPACT 5033 yhteensopiva akku 450mAh
In stock
- SKU
- CS-SDW300SL
15,95 €
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DW 30 HS
IMPACT 5033
IMPACT 5034
IMPACT 5035
IMPACT 5036
IMPACT 5063
IMPACT 5064
IMPACT 5065
IMPACT 5066
IMPACT SDW 30 HS
IMPACT SDW 60 HS
SDW 30
SDW 30 HS
SDW 5033
SDW 5034
SDW 5035
SDW 5036
SDW 5036-5033
SDW 5063
SDW 5064
SDW 5065
SDW 5066
SDW 5066-5063
SDW 60
SDW 60 HS
SDW Pro 1
SDW Pro 2
IMPACT 5033
IMPACT 5034
IMPACT 5035
IMPACT 5036
IMPACT 5063
IMPACT 5064
IMPACT 5065
IMPACT 5066
IMPACT SDW 30 HS
IMPACT SDW 60 HS
SDW 30
SDW 30 HS
SDW 5033
SDW 5034
SDW 5035
SDW 5036
SDW 5036-5033
SDW 5063
SDW 5064
SDW 5065
SDW 5066
SDW 5066-5063
SDW 60
SDW 60 HS
SDW Pro 1
SDW Pro 2
Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB732038T
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SDW300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160427 |
| Korvaa | AHB732038T / 1000807 / AHB732038TPCT |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 36.10 x 19.60 x 6.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |