Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 10 / SDW 10 yhteensopiva akku 360mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 10 / SDW 10 yhteensopiva akku 360mAh
In stock
- SKU
- CS-SHW100SL
15,95 €
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DW 10
SDW 10
SDW 10 HS
SDW 5013
SDW 5014
SDW 5015
SDW 5016
SDW 10
SDW 10 HS
SDW 5013
SDW 5014
SDW 5015
SDW 5016
Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB552826TPC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SHW100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163169 |
| Korvaa | AHB552826TPC / 1000806 |
| Kapasiteetti (mAh) | 360mAh / 1.33Wh |
| Mitat | 26.92 x 26.86 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |